Meist

Kohtu Pingu ja Sõpradega

Pingu inglise keel aitab väljamõeldud tegelaste eludel muutuda reaalseks inglise keele kogemuseks viisil, mis kõnetab paljusid lapsi, nii eelkooliealisi kui lasteaias käivad lapsi.

Kursus ei oleks täielik ilma meie staaresinejateta. Pingu™ elab lumisel ja jäisel lõunapoolusel. Sarmantsel väikesel pingviinil on regulaarsed seiklused koos sõprade Pingo ja hüljes Robbyga, teda aitavad ka tema pere ning mitte nii hirmus Monster.

Pingust saab õpetaja, inspiratsiooniallikas ja sõber. Nii nagu saab see uudishimulik pingviin iga episoodiga uusi elukogemusi, nii saab uute kogemuste võrra rikkamaks ka teie laps. Igas osas võtab Pingu ette uue ülesande, millega teie laps suhestuda suudab. See meetod annab lastele edumaa rahvusvahelise haridus-, äri-, kultuur- ja suhtluskeele omandamisel.

On aeg öelda „tere“ Pingule ja tema suurepärasele perele ning sõpradele!

Pingu

Pingu on ühtmoodi armastatud nii vanemate kui laste poolt, olles regulaarselt teleekraanidel juba 1986. aastast. Pingu on naljakas väike tegelane, kelle jaoks pole midagi toredamat ühest seiklusest Antarktikas. Kuigi Pingu põhjustab aegajalt segadust, on tal alati olemas sõbrad ja pere, kes talle koduses iglus väärtuslikke elu õppetunde valmis õpetama on.

Pingu Isa

Pingu isa puhul pole küll tõsi ütlus nagu käbi ei kukuks kännust kaugele. Isa puhul on tegemist mõistliku postiljoniga, kes oma vaba aja veedab armastatud lastel mänguasju valmistades. Ta kasutab oma kelku posti kohaletoimetamiseks ja pere matkadele viimiseks. Pingu isa teab, et pere on kõige tähtsam asi elus. Kuigi Pingu ja Pinga võivad aegajalt saada noomida, on isa alati olemas selleks, et nad probleemidest välja aidata.

Pingu Ema

Pingu ema on armastav ja lastele pühendunud, isegi siis, kui Pingu parajasti pahandust teeb! Ta jumaldab oma kaht last, hoolitsedes selle eest, et iglu alati korras oleks ja Pingu alati oma lemmiktoitu – kala saaks! Ta teab ka seda, et lapsed peavad lapsed olema ja vahel mängib isegi koos nendega. Koduseid töid jagab ta Pingu isaga, kui kõik tehtud on, siis loeb ta lehte või koob midagi.

Pingu Vanaisa

Pingu vanaisa on iga lapse unistus. Ta on aktiivne, armastav vanaisa, kes on tihti Pingu uusima seikluse taga. Ta vajab aegajalt natuke abi, kuid see ei takista tal osa võtmast uuest seiklusest siis, kui ta vähegi saab.

Monster

See lillade kõrvaklappide ja salliga kohev koletis pole üldse mitte hirmus. Ta hoopiski kardab külla. Pingu leiab Monsteri juhuslikult, kui üks vingerpuss nihu läheb. Pingu paneb oma õde arvama, et koletis on põgenenud. Lumehange tagant kostuva kerge aevastuse järel avastab Pingu, et koletis ongi päriselt olemas.

Pingo

Pingo on Pingu sõber koolis. Kuigi nad võivad väga sarnased välja näha, on Pingo alati äratuntav oma pika ja terava noka järgi. Pingo võib aegajalt Pingule halvasti öelda, kuid sügaval sisimas hoolivad kaks sõpra teineteisest ja peavad hästi läbi saama.

Pingi

Pingi on Pingu lahke ja mõistev tüdruksõber. Tal on kullast süda ja ta annab Pingule andeks isegi selle, et ta satub mitmetele tema plaanimata seiklustele. Selle armsa naeratuse all on peidus tugev neiu, kes ei karda enda eest seista. Nende kahe armuloo algus võis venida, kuid nüüd on nad praktiliselt lahutamatud.

Robby

Kui Pingu saab kokku Robbyga, siis on pahandusi suisa topelt. See rõõmus hüljes on Pingu parim sõber, kes sarnaselt Pingule armastab vingerpusse ja kala! Ta on mänguhimuline, naljakas ja tihti põhjuseks, miks Pingu pahandustest kriimudeta pääseb. Nad saavad teineteisele alati kindlad olla, isegi kui naljad liiga kaugele lähevad.

Pinga

Pinga on Pingu pere armsaim liige ja tema armastatud väikeõde. Pinga on samuti suur seikleja, olles alati valmis minema suurema venna seiklustele kaasa. Kuid ära lase sellel armsal naeratusel end pettta! Ta võib tõelisse raevuhoogu sattuda, kui asjad tema tahtmise kohaselt ei lähe.

Find out how you can boost your business with this magical combination of charming TV characters and advanced teaching techniques.


Learn more

Testimonials

Our students are very enthusiastic in studying at Pingu’s English. They always tell us how much fun and how much they learn here. Parents also keep saying how proud they are with the knowledge and improvements their children are making.

Willian Veloso Rocha

Pingu’s English Franchisee in State of São Paulo

I have being running my own school for 15 years. When I met Pingu’s English, it was love at first sight. Now I am offering the best English Course avaiable to my students and they are loving it as well as their parents. Thank you Pingu’s English!

Giedre Paula

Pingu’s English Franchisee in State of Mato Grosso do Sul

Pingu’s English School is not just a school; it is as a second home for my kid. I like it when I see my kid growing and learning in a friendly and safe atmosphere. Most of all, I can see a lot of improvement in his English listening and speaking skills

Piyatida Tudteam

Student's Mother

Regarding the teaching method they use a figurative storytelling way of starting the lesson,  trying hard to involve the child and make the them curious about the situation. Tom is very happy to go to Pingu’s English because he perceives the School as a playful moment and not just as a learning moment while at the same time he is learning a new language

Veronica

Students Mother

I knew about Pingu’s English School through a friend. After research about the school, I decided to enroll my daughter and it was one of the best things I could do to her. She loves studying at Pingu’s English and she cannot wait to the day of the class. I also love Pingu's English School, because there she learns by playing and I can see her progress day by day.

Léia Rodrigues

Students mother

Abbas always tells me that Pingu's English is the most fun he has all day. I am very glad that this place makes him feel that way and noticeably develop his language skills too

Ali

Students Father