Meist

Meetod

Programm

Õppekava

Materjalid

Õpetajad

Õpetaja Juhend

Pingu's English Autorid

Online Test

Programm

Meie tunnid ei ole traditsioonilise koolimudeli järgi loodud. Selle asemel on tegemist elavate, kaasahaaravate ja interaktiivsete sessioonidega, kus mängitakse ja töötatakse lugude ja laulude saatel, sarnaselt Montessori kooli inglise keele kursustega.

Järgneb programmi struktuur:

 • Neli „spiraalselt“ käsitletavat teemapõhist õppekava, mis lapse arenedes aina keerulisemaks muutuvad. Iga tase tähendab vähemalt 72 õppetundi.
 • Tasemed on jaotatavad 12 eraldi peatükiks. Iga peatükk põhineb erineval Pingu osal.

Igal tasemel õpetatakse teie lapsele valikut uusi sõnu, hääldusi ja grammatilisi nippe, mis aitavad lastel oma sõnavara laiendada, et mõista sõnu neid ümbritsevas kontekstis. See meetod, koos spiraalse õppekava ja multimeediamaterjalidega, aitab kinnistada seda, mis juba õpitud ja julgustab last enesekindlalt suhtlema.

Õppekava

Iga koolieelse inglise keele programmi peatükk põhineb klassikalisel Pingu osal, toetades teie lapse kujutlusvõimet ja aidates neil mõista, et teadmised on kogu eluks.

Õppekava sisaldab kolme selgelt eristatavat taset. Siin on kursuses struktuurist ülevaade:

 • Tase 1 – 12 peatükki – 72 õppetundi
 • Tase 2 – 12 peatükki – 72 õppetundi
 • Tase 3 – 12 peatükki – 72 õppetundi
 • Tase 4 – 12 peatükki – 72 õppetundi
 • Kokku – 48 peatükki – 288 õppetundi

Õppekava sisaldab:

 • Teemad
  • Tervitused
  • Perekond
  • Mänguasjad
  • Toit
  • Majapidamine
  • Värvid/numbrid
 • Sõnatüübid
  • Tegusõnad
  • Nimisõnad
  • Asesõnad
  • Omadussõnad
  • Määrsõnad
 • Olulisimad õppevaldkonnad
  • Lugemine
  • Kirjutamine
  • Kuulamine
  • Rääkimine

Materjalid

Õppematerjalid

Pingu’s English pakub väärtuslikku valikut õppeprotsessi toetavaid kõrgetasemelisi õppematerjale:

 • Juturaamat 1&2, Lugude CD 1&2, laulik 1 ja laulu CD 1
 • Õpetaja materjalid (Pingulandi rasv, kujukesed, kirjad ja numbrite DVD, kataloogikaardid)
 • Tunniplaanil põhinevad töölehed, mis aitavad kodus õppida.

Koduõpe

Pingu’s Englishi abil ei pea vanemad oma lapse õpetamiseks ise inglise keelt oskama. Me pakume kogu kursuse kestel soovitusi, kuidas last ka kodus õppima panna, hoolimata vanema inglise keele oskusest.

Pingu’s English on parim võimalus teie lapsel saada hariduslik edumaa, pakkudes neile elavat inglise keele oskust, mis elus aitaks.

Inglise keele oskuse ametlik sertifikaat

Valitud Pingu’s Englishi kursuse lõpetamisel saab teie laps tulemussertifikaadi. See aitab neil olla enesekindlam ja tugevdada seniõpitut, andes samas aimu ka oskustest, mis tuleb tulevikus omandada.

Õpetajad

Kiki Pingu’s English kursuseid õpetavad väljaõpetatud inglise keelt emakeelena rääkivad õpetajad

Pingu’s English on enamat kui lihtsalt inglise keele kursus, see on täielik õpetamissüsteem õpetajatele ja lasteaedadele.

See on põhjus, miks Pingu’s Englishil on õpetajate juhendid otstarbeliste tunniplaanidega, õpetajate juhised ja kataloogikaardid klassiruumis kasutamiseks.

Need materjalid ja nõu klassiruumi kohta on äärmiselt olulised selleks, et inglise keelt lõbusas, positiivsees ja tasuvas keskkonnas õppida.

Õpetaja Juhised

Iga Pingu’s Englishi tase on seotud põhjaliku õpetaja juhendiga, milles on välja toodud detailsed õppeplaanid iga peatüki jaoks. Lisaks:

 • on olemas põhjalik ülevaade õpetamisest ja metodoloogiast;
 • selgitatakse põhjalikult nelja Pingu’s English taseme erinevusi;
 • on olemas muud kasulikud dokumendid, mis aitavad õpetajatel inglise keelt õpetada, sh sõnavaratabelid, oskuste kaardid ja DVD-materjalide stsenaariumid.

Õpetaja Juhend

Õpetaja juhend

Õpetaja juhend annab ülevaate kursusest ja tutvustab Pingu’s Englishi eesmärke, õppekava ja põhimõtteid. Lisaks sellele:

 • pakutakse välja iga kursuse komponentide täielik kirjeldus koos kasutuslaadiga;
 • pakutakse üldist nõu ja nippe, kuidas iga last oma uusi oskusi praktiseerima ja kasutama saada;
 • pakutakse nõu väikeste lastega täidetud klassiruumi juhtimise kohta;

Õpetaja õppekaardid

Need on eriti olulised visuaalselt õppivaile lastele. Saadaval on enam kui 330 kataloogikaarti, mida kasutada olulisima sõnavara kordamiseks ja meelde jätmiseks. Tegemist on hindamatu abiga kursuse käigus omandatud uute sõnade visuaalseks äratundmiseks ja nende kasutama julgustamiseks.

Õpetaja tuba

Te saate ligipääsu ka internetipõhisele Teacher Zone’ile, mis pakub väärtuslikke õppematerjale Pingu’s Englishi efektiivsuse ja lihtsuse tagamiseks.

Teacher Zone

Pingu's English Autorid

Kursuse arendusrühm

Pingu’s Englishi õppekava, kursuse struktuur ja õppemetodoloogia arendati välja juhtivate inglise keele õpetamise ja lastehariduse ekspertide poolt, seda materjali avaldab vaid Linguaphone Group.

Dr. Diana Hicks – Õpekava Looja ja Kursuse Kirjutaja

Diana Hicksil on enam kui 30 aastat kogemust õpetaja, koolitaja, kirjutaja ja õppekavakonsultandina. Diana on kvalifitseeritud eelkooli ja põhikooli õpetaja. Diana on lastele inglise keele õpikuid koostanud enam kui 25 aastat. Tal on eriline huvi inglise keele lugemise ja kirjutamise oskuste arendamise vastu laste jaoks, kelle emakeel on kirjutatav teises tähestikus.

Daisy Scott – Stsenarist, Kirjanik ja America Inglise keel Konsultant

Daisy hiljutisim lugu on Ameerika PBS-i kanali jaoks loodud saaded „Arthur and Peep’s“, mille esimene hooaeg võitis ka Emmy auhinna. Ta on olnud konsultandiks ka saadete „Zoom“ ja „Ready to Learn“ puhul. Kõik need telesaated on suunatud eelkooliealistele lastele.

Mike Raggett – Loovjuht

Mike on kogenud audiovisuaalsete komponentide looja igatasemeliste English Language Training (ELT) kursuste jaoks. Mike on kirjutanud ja produtseerinud ka palju muid ELT videoid, tegevusraamatuid ja interaktiivseid laste-, teismeliste ja täiskasvanute saateid.

Online Test

Test Zone

Paljud inglise keele kursused on loodud nii, et õpilasi testitakse alles kursuse lõpus. See on aga liiga hiline aeg selleks, et saada aru, millele õpetamise käigus rohkem keskenduda! Meie Test Zoneäis on võimalik saada ligipääs internetipõhistele testidele, mis on just selle kursuse jaoks loodud.

Õpetajad saavad ka igal ajal internetis heita pilgu oma lapse testitulemustele, jälgimaks lapse arengut ja saamaks aru, kui palju nad inglise keelt õppinud on, tuvastades ka vanema/eestkostja jaoks lapse jaoks raskusi tekitavad valdkonnad.

Test Zone
 

Pingu on suurepärane õpetaja ja eeskuju

Pingu on armas kuid seiklushimuline pingviin lõunapooluselt. Määramata rahvuse, keele ja soota on Pingul unikaalne võime suhestuda lastega üle kogu maailma.

Mitte ainult ei muuda Pingu inglise keele õppimist laste jaoks huvitavaks, vaid ta annab energiat ka õpetajatele ja aitab neil osa saada Pingu seiklustega kaasnevast põnevusest. Me usume, et mida lõbusam õppimine on, seda efektiivsem õppeprotsess ise on.

Iga peatükk põhineb erineval Pingu osal, mida klassis kasutatakse koos laia valiku õppematerjalidega, mis aitavad animatsioonile elu sisse puhuda. Meie klassiruumid, õppematerjalid ja praktilised tegevused põhinevad Pingu värvilisel kujuteldaval maailmal, kuid meie tulemused on vägagi reaalsed.

Want to know more?

  Kuidas on meie materjalid unikaalsed

  Õppekava ja õppematerjalid

  Pingu’s English tugineb juhtiva inglise keele õppe teenusepakkuja, Linguaphone Groupi enam kui sajandi pikkusele kogemusele, et luua õppekava, mis kombineerib parima akadeemilise metodoloogia uusimate õpetamistehnikatega.

  Me teeme koostööd rahvusvaheliste akadeemiliste partneritega, teiste seas ülemaailmse kuulsusega Kingstoni Ülikooli hariduskooliga, selleks, et luua kursuseid, mis on sobilikud igasse riiki ja kultuuri osana meie Varajaste Aastate Fondi raamistikust.

  Me mõistame seda, et lapsed õpivad kõige paremini, kui nad tunnevad siirast huvi teema vastu. See on põhjus, miks kasutame täismahus bränditud Pingu õppematerjale laste tähelepanu säilitamiseks – see hõlmab nii mudeleid, DVDsid, kaasalauldavaid Cdsid, käsitööharjutusi kui töölehti.

  Hariduslik ettevalmistus

  Pingu’s English pakub nii palju enamat kui lihtsalt teadmised ja inglise keele enesekindel kasutus. Me valmistame teie lapse ette täisõppeajaga haridussüsteemi jaoks, aidates neil harjuda kooligraafikuga ja tutvustades neile kõiki arvutus-, IT- ja käsitööoskustega seotud sotsiaalseid ja käitumuslikke nõudeid.

  Avasta meie meetod selleks, kuidas me suudame teie lapsele anda uue hindamatu elulise oskuse.

  Testimonials

  Our students are very enthusiastic in studying at Pingu’s English. They always tell us how much fun and how much they learn here. Parents also keep saying how proud they are with the knowledge and improvements their children are making.

  Willian Veloso Rocha

  Pingu’s English Franchisee in State of São Paulo

  Brazil is a huge Market and the preschool english education industry is growing very fast. All our franchisees are happy with the Pingu’s English methodology as well as the operational manuals Liguaphone offers to Unit Licensees. They feel very well assisted.

  Ronaldo Vieira

  Master Franchisee in State of Sao Paulo

  I have being running my own school for 15 years. When I met Pingu’s English, it was love at first sight. Now I am offering the best English Course avaiable to my students and they are loving it as well as their parents. Thank you Pingu’s English!

  Giedre Paula

  Pingu’s English Franchisee in State of Mato Grosso do Sul

  From our first training session in London 2009- from the academic side to customer service -we felt confident and well equipped with the necessary knowledge and skills to be successful Pingu’s English Master Licensees” At the moment, our services to all 23 networked schools across the country are effectively and efficiently backed by Pingu’s English.  No doubt that we see no limit to expand our business to cover 30,000+ schools in the near future!

  Nipat Ungpakornkaew

  Master Licence Thailand

  Our Experience with Pingu’s English has been profitable and positive from the first year. We relied on their professionalism and heritage, their staff is always prompt to assist with the latest trends and ideas on the market. We were looking for a brand who can guarantee us quality and a solid method but at the same time would leave us the freedom and flexibility in order to succeed in our challenging and competitive market like the Italian one. We built Pingu’s English project in Italy by mixing their huge international experience in the English training with our knowledge of the Italian market. All this enabled us to do the right decision for our winning investment. Today we have over 40 Pingu’s English centres and thousands of happy children learning English

  Daniele Arboit

  Master Franchisee in Italy

  We at the British Chamber of Commerce worked with Linguaphone Group to find them a new in-market partner for the Korean market. Throughout the engagement we had with Linguaphone Group, we found them to be passionate about education, supremely professional in their approach to business and both responsive and personable in their interactions with ourselves and Korean partners. Korean investors were attracted to the best-in-class program which Linguaphone Group offers, the strong reputation of the company and the heritage with which it is associated. These are qualities that resonate globally.

  British Chamber Korea

   Sean Blakeley, BCCK CEO

  Pingu’s English School is not just a school; it is as a second home for my kid. I like it when I see my kid growing and learning in a friendly and safe atmosphere. Most of all, I can see a lot of improvement in his English listening and speaking skills

  Piyatida Tudteam

  Student's Mother

  We love Pingu’s English School because the school gives my son the opportunity to learn and develop different skills, especially English skills. He is excited every time to go to school and is always happy when he comes home.

  Sapavoot Preedawipart

  Student's Mother

  Regarding the teaching method they use a figurative storytelling way of starting the lesson,  trying hard to involve the child and make the them curious about the situation. Tom is very happy to go to Pingu’s English because he perceives the School as a playful moment and not just as a learning moment while at the same time he is learning a new language

  Veronica

  Students Mother

  Now she is studying at Pingu’s English School, my daughter only wants to talk to me in English and she is always singing the songs.

  Cristiane Doimo

  Students mother

  I knew about Pingu’s English School through a friend. After research about the school, I decided to enroll my daughter and it was one of the best things I could do to her. She loves studying at Pingu’s English and she cannot wait to the day of the class. I also love Pingu's English School, because there she learns by playing and I can see her progress day by day.

  Léia Rodrigues

  Students mother

  Abbas always tells me that Pingu's English is the most fun he has all day. I am very glad that this place makes him feel that way and noticeably develop his language skills too

  Ali

  Students Father

  Abbas always tells me that Pingu's English is the most fun he has all day. I am very glad that this place makes him feel that way and noticeably develop his language skills too

  Ali

  Abbas always tells me that Pingu's English is the most fun he has all day. I am very glad that this place makes him feel that way and noticeably develop his language skills too

  Ali