MEIST

Õppimise Meetod

Õppeprogramm

Syllabus

Material

Teachers

Teacher's Guide

Pingu's English Authors

Online Test

Õppeprogramm

Meie tunnid Pingu inglise keeles erinevad traditsioonilisest koolimudelist, pakkudes elavaid, kaasahaaravaid ja interaktiivseid sessioone, mis meenutavad Montessori kooli inglise keele kursusi.

Programm on struktureeritud järgmiselt:

 • Neli taset põhinevad „spiraalil” teemadel põhineval õppekaval, mis muutub lapse arenguga keerulisemaks. Iga tase koosneb vähemalt 72-tunnisest õppetööst.
 • Iga tase jaguneb 12 eraldi üksuseks, millest igaüks keskendub erinevale Pingu episoodile.
 • Iga taseme raames õpib teie laps mitmesuguseid uusi sõnu, õigekirja ja grammatilisi kontseptsioone, laiendades nende sõnavara ja arusaamist keelest kontekstis.
 • See lähenemisviis koos spiraalse õppekava ja multimeediumressurssidega kinnistab varasemalt õpitut ja julgustab teie last suhtlema enesekindlalt.

Syllabus

Iga Pingu’s English keele programmi üksus põhineb klassikalisel Pingu episoodil, toetades teie lapse kujutlusvõimet ja aidates neil õppida viisil, mis tagab teadmiste püsimise terve elu.

Õppekava hõlmab kolme eristatavat taset. Siin on kursuse struktuuri ülevaade:

 • Tase 1 – 12 üksust – 72 õppetundi
 • Tase 2 – 12 üksust – 72 õppetundi
 • Tase 3 – 12 üksust – 72 õppetundi
 • Tase 4 – 12 üksust – 72 õppetundi

Kokku – 48 üksust – 288 õppetundi

Õppekavas sisalduvad:

 • Teema:
 • Tervitused
 • Perekond
 • Mänguasjad
 • Toit
 • Kodused asjad
 • Värvid/Numbrid
 • Sõnatüübid
 • Tegusõnad
 • Nimisõnad
 • Pronoomenid
 • Omadussõnad
 • Kõrvalmäärsõnad
 • Peamised õppimisvaldkonnad
 • Lugemine
 • Kirjutamine
 • Kuulamine
 • Rääkimine

Material

Õppematerjalid

Pingu’s English pakub väärtuslikku valikut kõrgekvaliteedilisi õppematerjale õppeprotsessi toetamiseks, sealhulgas:

Juturaamat 1 ja 2, Lauluraamat 1, Õpetajate ressursid (Pinguland mat, figuurid, tähed ja numbrid, taskukaardid) Töölehed õppetundide plaanist, et aidata koduste tegevustega Kodune õppimine

Pingu’s Englishiga ei pea vanemad teadma inglise keelt selleks, et nende laps õpiks. Me pakume kogu kursuse vältel soovitusi, et aidata teie lapsel kodus õppimist jätkata, sõltumata teie inglise keele oskusest.

Pingu’s English on parim viis anda oma lapsele hariduses edumaa, pakkudes neile olulist inglise keele oskust, mida nad kogu elu jooksul säilitavad.

Inglise keele saavutuste ametlik tunnistamine

Valitud Pingu’s Englishi kursuse lõpetamisel antakse teie lapsele saavutustunnistus. See aitab neil täis kindlust täis saada ja kinnistada õpitut, samuti näitab tulevastele hariduse pakkujatele omandatud oskusi.

Teachers

Kõiki Pingu’s Englishi kursusi õpetavad täpselt koolitatud emakeelsed õpetajad.

Pingu’s English on rohkem kui lihtsalt inglise keele kursus; see on täielik õppesüsteem õpetajatele ja lasteaedadele kasutamiseks.

Sellepärast on Pingu’s Englishil pühendunud õpetaja käsiraamatud koos pühendunud õppetundide plaanidega, õpetaja juhend ja taskukaardid, mis toetavad teid klassiruumis.

Need pakuvad olulisi õpetamisressursse ja klassiruuminõuandeid, et tagada laste inglise keele õppimine lõbusas, positiivses ja rahuldustpakkuv keskkonnas.

Õpetaja käsiraamatud

Igal Pingu’s Englishi tasemel on põhjalik õpetaja käsiraamat, kus on üksikasjalikud õppetundide plaanid iga uurimisühiku jaoks. Lisaks:

Annab põhjaliku ülevaate õpetamisest ja metoodikast Selgitab üksikasjalikult erinevusi nelja Pingu’s Englishi tunnitüübi vahel Sisaldab muid kasulikke viitdokumente, et aidata õpetajatel Pingu’s Englishi edastamisel; sealhulgas sõnavara tabelid, oskuste tabelid ja stsenaariumid DVD materjalidelt.

Teacher's Guide

Õpetaja juhend

Õpetaja juhend annab ülevaate kursusest ja tutvustab Pingu’s Englishi eesmärke, õppekava ja põhimõtteid. See:

Annab täieliku kirjelduse iga kursuse komponendi kohta ja kuidas neid kasutatakse Pakub üldist nõu ja näpunäiteid selle kohta, kuidas julgustada igat last uusi oskusi harjutama ja kasutama Sisaldab klassiruumi juhtimise nõuandeid töötamiseks noorte lastega.

Õpetaja taskukaardid

Need on eriti olulised visuaalsetele õppijatele. Üle 330 taskukaardi on saadaval põhilise sõnavara esitamiseks, harjutamiseks ja kordamiseks, mida lapsed õpivad. Need on hindamatu abivahend uute sõnade visuaalseks ja suuliseks äratundmiseks, mida kursuse raames õpitakse.

Õpetaja tsoon

Teil on ka juurdepääs veebipõhisele õpetaja tsoonile, kus on väärtuslikud õppematerjalid, mida on vaja Pingu’s Englishi tõhusaks ja lihtsaks õpetamiseks.

Teacher Zone

Pingu's English Authors

Kursuse arendustiim

Pingu’s Englishi õppekava, kursuse struktuur ja õppemetoodika on välja töötatud juhtivate inglise keele õppimise ja lastehariduse ekspertide meeskonna poolt ning on avaldatud eksklusiivselt Linguaphone Group’i poolt.

Dr. Diana Hicks – Õppekava kujundaja ja kursuse autor

Diana Hicksil on üle 30 aasta kogemust õpetaja, koolitaja, autori ja keele- ning õppekavakonsultandina. Kvalifitseeritud lasteaia- ja põhikooliõpetajana on Diana kirjutanud inglise keele õpikuid lastele üle 25 aasta. Tal on eriline huvi inglise keele lugemis- ja kirjutamisoskuste arendamise vastu õpilastele, kelle emakeel on kirjutatud erinevas kirjasüsteemis.

Daisy Scott – Videostsenarist, loojutu autor ja Ameerika inglise konsultant

Daisy hiljutiseim töö oli kirjanik Ameerika PBS-võrgustiku lastesaatele “Arthur” ja “Peep’s” – viimane võitis Emmy auhinna oma esimese hooaja eest. Ta on olnud ka nõustaja Zoomi ja “Ready to Learn” programmides. Kõik need on telesaated, mis on suunatud eelkooliealistele lastele.

Mike Raggett – Loominguline juht

Mike on kogenud audiovisuaalsete komponentide looja inglise keele õpetamise (ELT) kursustel kõigil tasanditel. Mike on kirjutanud ja tootnud palju teisi ELT videoid, tegevusraamatuid ja interaktiivseid programme lastele, teismelistele ja noortele täiskasvanutele.

Online Test

Testitsoon

Paljud inglise keele kursused ootavad õpilaste testimisega kuni koolituse lõpuni. See on liiga hilja avastamaks, kas rohkem koolitust on vaja! Meie testitsoonis leiate spetsiaalselt kursuse jaoks koostatud veebitestid.

Õpetajad saavad samuti vaadata lapse testitulemusi igal ajal veebis, et jälgida lapse edusamme ja nende arusaamist õpitud inglise keelest ning tuvastada raskusi, mida võivad vanemad/hooldajad kogeda.

Test Zone
 

Pingu on suurepärane õpetaja ja eeskuju

Pingu on armas ja seiklushimuline pingviin Lõunapooluselt. Ilma kindla rahvuse, keele või soota suudab Pingu köita lapsi üle kogu maailma.

Pingu mitte ainult ei tee inglise keelt lastele põnevaks õppeaineks, vaid ergutab ka õpetajaid ja aitab neil jagada põnevust. Usume, et mida rohkem lõbu kõigil on, seda efektiivsem on õppeprotsess.

Iga üksus põhineb erineval Pingu osal, mida näidatakse klassis koos hulga õppematerjalidega, mis aitavad animatsiooni ellu äratada. Meie klassiruumid, õppematerjalid ja praktilised tegevused põhinevad kõik Pingu värvikas kujuteldavas maailmas. Kuid meie tulemused on väga reaalsed.

Want to know more?

  Kuidas on materjalid ainulaadsed?

  Õppekava ja õppematerjalid

  Pingu’s English põhineb üle sajandi pikkusel kogemusel maailma juhtiva inglise keele õpetamise pakkuja The Linguaphone Groupi kaudu, et tuua teieni õppekava, mis ühendab tõestatud akadeemilise metoodika viimaste haridustehnikatega.

  Töötame rahvusvaheliste akadeemiliste partneritega – sealhulgas maailmakuulsa Kingstoni Ülikooli Hariduskooliga -, et välja töötada kursused, mis sobivad igasse riiki või kultuuri, kõik varases eas alushariduse raamistikus.

  Tunnustame, et lapsed õpivad kõige paremini, kui nad on teemaga seotud. Sellepärast kasutame mitmekesist valikut bränditud Pingu õppematerjale, et hoida laste tähelepanu, sealhulgas mudeleid, DVD-sid, lauludega CD-sid, käsitööharjutusi ja töölehti.

  Educational Preparation

  Pingu’s English provides so much more than just the knowledge and ability to use English with confidence. We prepare your child for full-time education, helping them to get used to the school schedule and introducing them to everything from social and behavioral requirements to numeracy, IT and craft skills.

  Find out how our method can teach your child an invaluable new life skill.

  Testimonials

  Our students are very enthusiastic in studying at Pingu’s English. They always tell us how much fun and how much they learn here. Parents also keep saying how proud they are with the knowledge and improvements their children are making.

  Willian Veloso Rocha

  Pingu’s English Franchisee in State of São Paulo

  I have being running my own school for 15 years. When I met Pingu’s English, it was love at first sight. Now I am offering the best English Course avaiable to my students and they are loving it as well as their parents. Thank you Pingu’s English!

  Giedre Paula

  Pingu’s English Franchisee in State of Mato Grosso do Sul

  Pingu’s English School is not just a school; it is as a second home for my kid. I like it when I see my kid growing and learning in a friendly and safe atmosphere. Most of all, I can see a lot of improvement in his English listening and speaking skills

  Piyatida Tudteam

  Student's Mother

  Regarding the teaching method they use a figurative storytelling way of starting the lesson,  trying hard to involve the child and make the them curious about the situation. Tom is very happy to go to Pingu’s English because he perceives the School as a playful moment and not just as a learning moment while at the same time he is learning a new language

  Veronica

  Students Mother

  I knew about Pingu’s English School through a friend. After research about the school, I decided to enroll my daughter and it was one of the best things I could do to her. She loves studying at Pingu’s English and she cannot wait to the day of the class. I also love Pingu's English School, because there she learns by playing and I can see her progress day by day.

  Léia Rodrigues

  Students mother

  Abbas always tells me that Pingu's English is the most fun he has all day. I am very glad that this place makes him feel that way and noticeably develop his language skills too

  Ali

  Students Father